Registracija airBaltic skrydžiui

Atostogos ir kelionės kitose šalyse yra nepakartojama patirtis, kuri dovanoja neišdildomus įspūdžius ir pačias nuostabiausias emocijas. Žinoma, iki atostogų reikia atlikti šiek tiek darbų: užsisakyti lėktuvų bilietus, rezervuoti viešbučių kambarius, ištyrinėti lankytinų vietų pasiūlymus, pasidomėti susisiekimo galimybėmis, apskaičiuoti kelionės biudžetą ir kitus smulkius darbelius. Kai kurie iš jų gali klaidinti, pavyzdžiui, lėktuvo bilietų įsigijimas ir skrydžio registracija prieš išvykimą. Naudodamiesi „airBaltic“ oro linijomis išvengsite daugybės nesklandumų ir maišaties, nes jums visada pasirengę padėti patyrę konsultantai, o ir pati sistema draugiška klientams.

„airBaltic“ check in atlikti galite keliais būdais:

  • „airBaltic“ skrydžio registracija internetu – tai pats populiariausias registracijos būdas, kai užregistruojate skrydį ir atsispausdinate įlaipinimo kortelę. Registracija pradedama likus penkioms dienoms iki išvykimo, o baigiama priklausomai nuo miesto, į kurį skrendate, bet dažniausiai likus 30–60 minučių iki išvykimo.
  • „airBaltic“ skrydžio registracija oro uoste – tai gana nepatogus būdas, nes jums reikia atvykti į oro uostą anksčiau negu kitiems keleiviams ir sumokėti papildomus 30 eurų.
  • „airBaltic“ skrydžio registracija mobiliuoju telefonu – tai greičiausias būdas, kuris nieko nekainuoja. Tiesiog užsiregistruokite skrydžiui ir bilietą turėkite telefone ir tada jums nereikės jo spausdinti. Registracija pradedama likus 5 dienoms iki išvykimo.

Registracija „airBaltic“ skrydžiui

„airBaltic“ – vienos iš moderniausių oro linijų, todėl kiekvienas kelionės procesas yra kiek įmanoma lengvesnis ir perkeltas į virtualią erdvę. Įsigykite ir registruokitės skrydžius internetu ir taip sutaupysite laiką ir pinigus. „airBaltic“ skrydžio registracija pradedama likus 5 dienoms iki išvykos, tad turėsite užtektinai laiko sutvarkyti check in. Viską atlikę, gausite įlaipinimo kortelę – tai labai svarbus dokumentas, be kurio nebūsite įleisti į lėktuvą. Tad prieš skrydį visada patikrinkite, ar turite ją su savimi.

„airBaltic“ įlaipinimo kortelių tipai:

  • PDF formatu – atlikę „airBaltic“ registraciją, kortelė bus išsiųsta elektroniniu paštu, atsispausdinkite ją ant A4 formato lapo.
  • mobiliuoju formatu (QR kodo formatu) – po registracijos kortelė bus išsiųsta elektroniniu paštu, ją turėkite mobiliajame įrenginyje.
  • PassBook arba PassWallet formatu – tai specialios mobiliosios aplikacijos, kuriose galite tvarkyti užsakymus ir matyti informaciją.
  • atspausdinta įlaipinimo kortelė – ją gaunate, kai užsiregistruojate pačiame oro uoste.