Informacija apie bilietus

Renkantis atostogų kryptį, daro įtaką įvairūs veiksniai: klimato sąlygos, lankytinos vietos, kelionės trukmė... Galime pripažinti, jog ne vieno planus yra pakeitę tai, kad į norimą šalį nebuvo tiesioginio skrydžio iš Lietuvos arba planų teko atsisakyti dėl aukštos lėktuvų bilietų kainos. Daugiau neleiskite tokiems mažmožiams užtemdyti jūsų svajonių atostogų! Kaip? Rinkitės „airBaltic“ oro linijas ir keliaukite patogiai į įvairiausius Azijos ir Europos kampelius. Iš Vilniaus ir Palangos oro uostų yra vykdomi „airBaltic“ skrydžiai į Amsterdamą, Berlyną, Taliną, Paryžių, Miuncheną, Rygą. Žinoma, kelios atostogų savaitės ir viskas bus apkeliauta. Todėl neapsiribokite vien pasiūlymais iš Lietuvos, o kelkite sparnus iš kaimyninės Latvijos. Tarptautinis Rygos oro uostas siūlo daugybę skrydžių į gražiuosius Europos ir Azijos miestus. Be to, pasitaiko, kai skrydis iš Rygos net pigesnis negu iš Lietuvos! „airBaltic“ lėktuvų bilietų kainos priklauso nuo pasirinkto krašto ir metų laiko. Keleiviams siūloma įsigyti trijų skirtingų tipų bilietus, kurių kainos irgi skiriasi. Visada sutaupysite, jei skrydžių dairysitės likus ilgesniam laikui iki išvykimo. Geriausia tada, kai lieka bent pusmetis. Tad domėkitės ir lyginkite kainas, kad gautumėte geriausius skrydžių pasiūlymus!

Informacija apie bilietus

Skrendant į užsienio šalį, labai svarbu gauti geriausius lėktuvo bilietų pasiūlymus. Jei renkatės keliauti su „airBaltic“ oro linijomis, tai bus labai lengva. Įmonė, atsižvelgusi į skirtingus poreikius, savo klientams sudarė lanksčias sąlygas. Kadangi vieniems reikia visai nedaug, tik pasiekti kelionės tikslą, o kiti planuoja imti daug daiktų, „airBaltic“ sukūrė trijų tipų lėktuvų bilietus.

„airBaltic“ sukūrė trijų tipų bilietai:

  • „Basic“ lėktuvo bilietas – tai pats paprasčiausias bilietas. Todėl jums reikės papildomai mokėti už registruotą bagažą. Jei registruositės oro uoste, pirkti papildomą skrydžio keitimo garantiją ir t. t.
  • „Premium“ lėktuvo bilietas – šio tipo bilietas suteikia daugiau privilegijų keliaujančiam, pavyzdžiui, vienas nemokamas registruoto bagažo vienetas, vietos užsakymas lėktuve, nemokama registracija oro uoste ir t. t.
  • „Business“ lėktuvo bilietas – tai aukščiausio lygio bilietas, kuris suteikia keleiviams galimybę įsinešti daugiau rankinio bagažo, daugiau registruoto bagažo, nemokamas garantijas, nemokamas „airBaltic“ bilietų grąžinimas ir t. t.

„airBaltic“ bilietų kainos irgi priklauso nuo jų tipo, tad drąsiai rinkitės jums tinkamiausią variantą!