airBaltic skrydžio keitimas

Keliauti yra labai smagu, ypač į naujas ir nematytas šalis. Intriguoja laukimas ir atostogų planavimas. Juk reikia padaryti tiek daug: įsigyti lėktuvų bilietus, rezervuoti patinkančius viešbučių kambarius, apskaičiuoti biudžetą, ištyrinėti susisiekimą ir pažymėti lankytinas vietas... Tačiau kartais nutinka taip, jog netikėtai pasikeičia planai ir skristi negalime arba reikia pakeisti datą. Tokiu atveju kyla daug klausimų: kaip ir ką daryti, kad kuo mažiau nukentėtume finansiškai. Jeigu savo skrydžių palydovu renkatės „airBaltic“ oro linijas, šių nesklandumų beveik nepajusite. Įmonė yra orientuota į klientus ir naudojasi šiuolaikiškais sprendimais. Kad keleiviams būtų patogiau, yra sukurti trys lėktuvų bilietų tipai: „Basic“, „Premium“, „Business“. Jeigu pasikeitė planai, mokesčiai ir keitimo sąlygos priklausys nuo turimo bilieto tipo.

„airBaltic“ skrydžio datos keitimas:

  • „Basic“ lėktuvo bilietas – skrydžio data ir laikas nekeičiami, nebent esate užsisakę skrydžio keitimo garantiją.
  • „Premium“ lėktuvo bilietas – skrydžio datą ir laiką keisti galima, bet tai kainuoja 50 eurų į vieną maršruto pusę. Reikia sumokėti kainos skirtumą, jei naujame maršrute nėra vietų toje pačioje rezervacijos klasėje.
  • „Business“ lėktuvo bilietas – skrydžio datos ir laiko keitimas nieko nekainuoja, nebent nėra vietų toje pačioje rezervacijos klasėje. Tada sumokamas kainos skirtumas.

„airBaltic“ skrydžio keitimas

Keliauti su „airBaltic“ patogu ne tik todėl, kad lėktuvų salonai pritaikyti keleivių komfortui, o skrydžiai punktualūs, bet ir dėl skrydžių keitimo. Įmonė savo klientams siūlo patogią lėktuvų bilietų sistemą ir skrydžių keitimo garantiją. Ją įsigijus, „airBaltic“ skrydžių keitimas jums nieko nekainuos, nebent reikės apmokėti kainų skirtumą dėl rezervacijos klasės. Skrydžių keitimo garantija galioja, jei įsigyjate „Basic“ tipo lėktuvo bilietą. „airBaltic“ skrydžio keitimo mokestis priklauso tik nuo lėktuvo bilieto tipo („Basic“, „Premium“, „Business“). Kitas aktualus atvejis – vardo keitimas.

„airBaltic“ keleivio vardo keitimas:

  • „Basic“ lėktuvo bilietas – keitimas negalimas.
  • „Premium“ lėktuvo bilietas – „airBaltic“ bilietų keitimas kainuoja 50 eurų. Papildomi mokesčiai taikomi tada, kai nėra laisvų vietų iš pradžių užsakytoje klasėje.
  • „Business“ lėktuvo bilietas – vardą ir pavardę keiskite nemokamai.