airBaltic skrydžio atidėjimas

Planuojate atostogas svečioje šalyje, bet netikėtai pasikeitė planai? Visiems gali pasitaikyti tokių nesklandumų, ypač kai lėktuvo bilietą įsigyjate likus ilgesniam laikui iki išvykimo. Išvengsite papildomo galvos skausmo, jei rinksitės keliauti su „airBaltic“ oro linijomis. Įmonė labai rūpinasi savo klientais. Kai tenka skrydį atšaukti ar atidėti, tam suteikiamos sąlygos ir finansinės garantijos. Žinoma, reikia nepamiršti, jog įmonė siūlo trijų skirtingų tipų lėktuvų bilietus: „Basic“, „Premium“ ir „Business“. Todėl, jei norite keisti kelionės datą ar atšaukti skrydį, visos sąlygos priklausys nuo turimo bilieto tipo. Toliau pateikiame pagrindines skrydžio atšaukimo sąlygas.

„airBaltic“ skrydžio atšaukimas:

  • „Basic“ lėktuvo bilieto tipas – jums bus grąžinti tik mokesčiai. Dėl grąžinimo reikia kreiptis iki lėktuvo bilieto galiojimo laiko pabaigos.
  • „Premium“ lėktuvo bilieto tipas – atšaukimas galimas bet kuriuo bilieto galiojimo laiku ir taikomas 100 eurų grąžinimo mokestis.
  • „Business“ lėktuvo bilieto tipas – bilietai visiškai grąžinami, jei nepasibaigęs jų galiojimo laikas.

Jeigu kyla klausimų dėl lėktuvų bilietų galiojimo laiko, tai nepanaudotas bilietas galioja metus nuo išdavimo, o dalinai panaudotas – metus nuo pirmojo skrydžio.

„airBaltic“ skrydžio atidėjimas

Susiplanavote svajonių atostogas, bet pasikeitė planai? Nieko tokio, nes „airBaltic“ suteikia visas sąlygas atšaukti skrydį ar keisti datos. Viskas priklauso tik nuo turimo lėktuvo bilieto tipo.

Bendrosios skrydžio datos keitimo sąlygos:

  • turintiems „Basic“ lėktuvo bilietą keisti negalima, nebent įsigysite skrydžio keitimo garantiją.
  • turintiems „Premium“ lėktuvo bilietą keitimas kainuoja 50 eurų į vieną pusę ir sumos skirtumas, jei naujame skrydyje nėra vietos rezervuotoje klasėje.
  • turintiems „Business“ lėktuvo bilietą keitimai nieko nekainuoja, nebent sumos skirtumas, jei naujame skrydyje nėra vietos rezervuotoje klasėje.

Keleiviams, naudojantiems „Basic“ tipo lėktuvo bilietą, siūloma įsigyti skrydžio keitimo garantiją, kuri užtikrins galimybę keisti kelionės datą ir laiką. Žinoma, kartais nutinka taip, kad skrydis nukeliamas kelioms valandoms dėl oro sąlygų ar lėktuvo gedimo. Ką daryti tokiu atveju? Nors „airBaltic“ oro linijos yra paskelbtos kaip pačios punktualiausios visame pasaulyje, net ir jos neišvengia tam tikrų nesklandumų. Todėl norėdami gauti kompensaciją už patirtą žalą, kreipkitės į vartotojų teisių apsaugos centrą ir susipažinkite su Europos Parlamento ir Tarybos reglamentu nr. 261 / 2004, kuriame nurodomos kompensacijos sąlygos.