airBaltic registruotas bagažas

Planuojate ilgas atostogas ar pasisvečiuoti pas artimuosius užsienyje? Labai smagu, jūsų laukia daugybė įspūdžių ir dar nepatirtų emocijų! Žinoma, ilgos kelionės reikalauja kruopštaus planavimo. Todėl įsigykite lėktuvų bilietus iš anksto. Taip sutaupysite, nes kainos nebus pakilusios. Per likusį laiką rezervuokite viešbučių kambarius. Išsirinkite vietas, kurias norėsite pamatyti, apskaičiuokite biudžetą ir pradėkite galvoti, ką vešitės. Dažnai išvykstant ilgesniam laikui, užsakomas registruotas bagažas, nes viskas netelpa rankiniame. Skrendantiems su „airBaltic“ oro linijomis suteikiamos puikios sąlygos registruotam bagažui. „airBaltic“ registruoto bagažo išmatavimai yra 100 x 50 x 80 cm, o vienas lagaminas negali viršyti 20 kg. Tačiau lagaminų kiekis skiriasi priklausomai nuo lėktuvo bilieto tipo („Basic“, „Premium“, „Business“). Kad būtų aiškiau, žemiau pateikiame nurodymus.

„airBaltic“ bagažas pagal lėktuvo bilieto tipą:

  • tiems, kurie turi „Basic“ lėktuvo bilietą, priklauso vienas bagažo vienetas į vieną kelionės pusę ir kainuoja 19,99 Eur. Bet yra sąlygų, dėl kurių taikomi papildomi mokesčiai.
  • tie, kurie turi „Premium“ lėktuvo bilietą, gali vežtis vieną bagažo vienetą nemokamai.
  • tie, kurie turi „Business“ lėktuvo bilietą, gali vežtis du bagažo vienetus nemokamai.

Be to, puikūs pasiūlymai yra teikiami „PINS“ VIP kortelių turėtojams. Todėl visada įvertinkite galimybę įsigyti šią kortelę ir sutaupyti.

„airBaltic“ registruotas bagažas

Skrendant ilgesniam laikui į užsienio šalį, turime pasirūpinti viskuo. Dėl to nesinori palikti daugybės daiktų. Beveik visas gyvenimas telpa „airBaltic“ registruotame bagaže. Žinoma, kiekvienas keleivis, atsižvelgiant į turimą lėktuvo bilieto tipą, gali su savimi į saloną neštis rankinį bagažą. Tačiau ne viskas visada telpa, be to, registruotame bagaže galite gabenti įvairesnius reikmenis. Daugelis keleivių jaudinasi dėl skysčių vežimo. Nuraminsime, nes „airBaltic“ registruotas bagažas skysčius vežti leidžia. Tik visada atsiminkite, kad dėl aukšto slėgio kylant ir per nusileidimą stikliniai indai gali dužti. Tad apsaugokite juos nuo kitų reikmenų. Dažnai iškylantis klausimas – registruoto bagažo viršijimas. „airBaltic“ taisyklėse teigiama, kad, jei jūsų lagaminas sveria daugiau negu 20 kg, turėsite susimokėti 50 Eur mokestį. Jei bagažas viršija nustatytus matmenis, mokamas 60 Eur mokestis. Tad visada stenkitės pasverti ir pamatuoti lagaminus prieš važiuojant į oro uostą.