airBaltic rankinis bagažas

Planuojate trumpas atostogas svečioje šalyje? Tai – puikus sprendimas susipažinti su užsienio valstybe ir pasimėgauti neįprastu laisvalaikiu. Žinoma, nors ir trumpas, atostogas reikia kruopščiai suplanuoti. Ypač jei naudositės oro linijų paslaugomis. Tada reikia įsigyti lėktuvų bilietus, rasti patinkančius viešbučius ar kitas apgyvendinimo vietas. Dar reikia ištyrinėti susisiekimą svečioje šalyje, pasižymėti objektus, kuriuos norėsite aplankyti, ir apskaičiuoti biudžetą... Kai skrendate, labai svarbu gerai apgalvoti bagažą. Dažniausiai vykstant trumpoms atostogoms, nesinori pirkti registruoto bagažo, nes daiktų nėra tiek daug, o judėti norisi laisvai. Jeigu pasirinkote skristi su „airBaltic“ oro linijų bendrove, jums bus sudarytos visos sąlygos sutalpinti atostogoms reikalingus daiktus į lėktuvo saloną. „airBaltic“ bagažas yra griežtai kontroliuojamas dėl keleivių patogumo ir saugumo, tad visada atidžiai sekite lagaminų ir krepšių svorį bei matmenis. „airBatic“ rankinio bagažo taisyklės priklauso nuo lėktuvo bilieto tipo.

„airBaltic“ rankinio bagažo išmatavimai pagal bilieto tipą:

  • „Basic“ arba „Premium“ lėktuvo bilietas: į saloną galima įsinešti vieną rankinį bagažą. Matmenys 55 x 40 x 20 cm ir vieną asmeninį bagažą, kurio matmenys 30 x 40 x 10 cm.
  • Keleiviams, kurie turi „Business“ tipo lėktuvo bilietą arba „PINS“ „VIP“ kortelę, galimi du rankinio bagažo vienetai, kurių matmenys 55 x 40 x 20 cm, ir vienas asmeninis bagažas, kurio matmenys 30 x 40 x 10 cm.

„airBaltic“ rankinis bagažas

Skrendant į užsienio šalį trumpam laikui, labai svarbu detaliai suplanuoti reikiamų daiktų sąrašą. Kadangi trumpoms atostogoms nesinori temptis didelių lagaminų, imamas tik rankinis bagažas. Naudojantis „airBaltic“ oro linijų paslaugomis, visi atostogų reikmenys tilps į saloną. Tačiau dėl jūsų pačių ir kitų keleivių saugumo negalima įsinešti tam tikrų daiktų. Ypač aktualus leistinas skysčių kiekis rankiniame bagaže. „airBaltic“ rankinis bagažas skysčių leidžia įsinešti ne didesniuose negu 100 ml buteliukuose. Jie turi būti sandariai sudėti ir uždaryti į plastikinį maišelį, kurio tūris negali viršyti 1 litro. Prieš vykdami į oro uostą pamatuokite ir pasverkite rankinį bagažą, nes, viršijus lagamino svorį ar išmatavimus, prie vartų bus taikomas 60 eurų įregistravimo mokestis. Jei bagažą patikrinsite prieš eidami į patikros punktus, įregistravimas kainuos 40 eurų.