Informacija apie airBaltic

airBalic informacija

Kelionės, kelionės ir dar kartą kelionės! Kaip šaunu aplankyti naujas valstybes, miestus ir miestelius, pažinti neatrastus kraštus, negirdėtas kalbas ir neragautus patiekalus. Kelionės atneša neįkainojamos patirties, praplečia akiratį ir svarbiausia – suteikia daug džiaugsmo ir nepamirštamų prisiminimų... Tad nieko nelaukite ir jau dabar pradėkite ieškoti kitos kelionių krypties! Sunku apsispręsti? Tuomet pradėkite išsirinkdami oro linijas! Ilgai ieškoti neteks, nes tikrai neprašausite pasirinkdami airBaltic aviakompaniją! Šios oro linijos nusipelnė liaupsių – jos ne tik garsėja greitais ir patogiais skrydžiais, bet ir yra pačios punktualiausios visame pasaulyje! Ar gali būti geriau? Rinkitės skrydžius su airBaltic ir lengvai atrasite patinkančią išvykos kryptį, nes avialinijos siūlo daugybę maršrutų po Europos ir Azijos miestus. Na, o kitas žingsnis – lėktuvų bilietai, jums pasisekė, nes airBaltic rūpinasi savo klientais ir suteikia jiems puikių galimybių sutaupyti. Visų pirma, airBaltic bilietai yra skirstomi į tris grupes, kurios suteikia skirtingas nuolaidas bei privilegijas, galite rinktis iš:

  • Basic;

  • Premium,

  • Business.

Na, o papildomos nuolaidos suteikiamos PINS programos dalyviams - turėdami PINS kortelę, galite gauti išskirtinių pasiūlymų: daugiau bagažo vienetų, akcijų apsiperkant oro uoste, pirminį įlaipinimą ir dar daugiau! Skamba šauniai? Tikrai taip, tad nesvarbu, kurią šalį aplankysite šį kartą, nes su airBaltic visos kelionės bus greitos, patogios ir pigios!

airBaltic registracija

Pradėjus planuoti kelionę, norisi be jokio vargo ir rūpesčių laukti būsimo išvykimo ir negalvoti apie registraciją, bagažą ar kitus su skrydžiu susijusius rūpesčius. To išvengsite, rinkdamiesi airBaltic oro linijas, nes visas lėktuvų bilietų įsigijimo procesas draugiškas klientams ir neapsunkina neaiškiomis sąlygomis ar mokesčiais. airBaltic skrydžio registracija labai paprasta, galite rinktis kelis būdus:

  • airBaltic registracija internetu;

  • airBaltic registracija oro uoste.

Visą reikiamą informaciją apie airBaltic sąlygas rasite internetinėje įmonės svetainėje arba atvykę į oro uostą. Atminkite, jog minėtosios registracijos formos skiriasi terminais ir mokesčiais, tad apsvarstykite jums patogiausią būdą. Na, o jei kils kokių neaiškumų, informaciją apie airBaltic sužinosite paskambinę telefonu: +370 52107195 arba atvykę į Vilniaus oro uoste esantį biurą. Tad rinkitės išvykas su airBaltic ir būkite užtikrinti ne tik patogia ir greita kelione, bet ir kokybišku bei tiksliu aptarnavimu. Žinoma, prieš registraciją turėsite išsirinkti norimą lėktuvo bilieto tipą, jie yra suskirstyti į tris grupes: Basic, Premium ir Business. Kiekvienas iš jų turi skirtingas privilegijas, tačiau skiriasi kaina, todėl nuspręskite, kuris bilieto tipas jums tinka labiausiai. Na, o dėl kainų nesukite galvos, nes airBaltic skrydžiai visuomet siūlo neįtikėtinai šaunių pasiūlymų, paskutinės minutės kelionių ir akcijų, kurios leis keliauti pigiai ir praktiškai! Jums tereikia sekti oro linijų skelbiamas naujienas ir gaudyti pigių skrydžių pasiūlymus!

airBaltic bagažas

Nusimato atostogos užsienio šalyje? Skamba šauniai! Tačiau kiekvienai išvykai reikia puikaus plano – būtina įsigyti lėktuvų bilietus, rezervuoti viešbučių kambarius, ištyrinėti vietos susisiekimą bei maršrutus, apskaičiuoti kelionės biudžetą ir žinoma – susikrauti lagaminą. Kartais tokie mažmožiai sukelia nemažai galvos skausmo, nes į vieną kelioninį krepšį tenka susikrauti visus reikiamus daiktus, o dažniausiai jų būna netgi daugiau nei reikia. Tad ką daryti ir ką dėtis? Dėl to nesuksite galvos, jei rinksitės kelionę su airBaltic – oro linijos pasirūpina visais klientų poreikiais ir suteikia galimybę sutalpinti visus atostogų daiktus! Aviakompanija siūlo skirtingus lėktuvų bilietų tipus, kurie suteikia skirtingas privilegijas registruotam ir rankiniam bagažui. Basic bilietais yra paprasčiausias, todėl už kiekvieną bagažo vienetą turėsite susimokėti papildomai, Premium bilietas suteikia galimybę įsinešti vieną nemokamą registruoto bagažo vienetą, o tuo tarpu Business tipo bilietas leis nemokamai pasiimti net du registruoto bagažo vienetus! Vau, tikrai tilps ne tik drabužiai, bet ir visos lauktuvės, kuriomis nustebinsite namuose laukiančius artimuosius. Žinoma, nepamirškite, kad visiems keleiviams nemokamai priklauso vienas rankinio bagažo vienetas ir vienas asmeninio bagažo vienetas, tad problemų pasiimti viską, ko reikia, tikrai nekils. Tačiau, kad ir kiek planuojate prikrauti kelioninį krepšį, būtinai patikrinkite ar neįsinešate jokių neleistinų daiktų, jų sąrašą rasite airBaltic oro linijų internetiniame puslapyje arba apsilankę informacijos biure Vilniaus oro uoste.