airBaltic nuolaidų kortelė

Oro linijų bendrovė „airBaltic“ sparčiai besivystanti Baltijos šalių regione. Įmonė ne tik puikiai dirba savo darbą, bet ir gavo ne vieną puikų įvertinimą. 2015 metais paskelbta kaip punktualiausia oro linijų bendrovė ir beveik kasmet tampa geriausiu darbdaviu. Kompanija yra puikus pavyzdys, kaip reikia dirbti ir aptarnauti klientus. Klientų programos puikiai išvystytos, pradedant patogiomis ir greitomis kelionėmis ir baigiant lojalumo kortelėmis. Jei savo kelionių vedliu renkatės „airBaltic“ oro linijas, jumis rūpinsis lyg išrinktaisiais. Įmonė atsižvelgia į visus keleivių poreikius ir norus, todėl visada gausite geriausius pasiūlymus ir puikias skrydžių kainas. Bet turbūt sutiksite, kad daugiausiai sutaupo tie, kurie iš anksto įsigyja lėktuvų bilietus arba gaudo paskutinės minutės pasiūlymus.

„airBaltic“ nuolaidų kortelės

Dažnai skraidote su „airBaltic“ oro linijomis? Pasinaudokite nuolatinių klientų privilegijomis ir sutaupykite! „airBaltic“ kompanija savo klientams yra sukūrusi lojalumo programą „PINS“. „PINS“ veikia paprastu principu – kuo daugiau skraidote, tuo daugiau privilegijų gaunate. „PINS“ yra lyg valiuta, su ja galite turėti skirtingų lygių kortelę.

„PINS“ kortelės rūšys:

  • „airBaltic“ Basic kortelė,
  • „airBaltic“ Executive kortelė,
  • „airBaltic“ VIP kortelė.

Kiekvienas kortelės lygis suteikia daugiau galimybių. Kortelės lygis priklauso nuo kelionių kiekio. Naudojimosi principas labai paprastas: už kiekvieną skrydį pagal lėktuvo bilieto kainą jūs gaunate atitinkamą kiekį PINS „pinigų“. Be to, papildomai „PINS“ rinkti galite apsistodami viešbučiuose, nuomodamiesi automobilį, valgydami restorane ar net apsipirkdami interneto parduotuvėse. Šimtai galimybių, kurias galėsite keisti į tam tikras privilegijas: didesnį bagažo kiekį, įsėdimą be eilės, nemokamą vietų rezervaciją ir dar daug specialių pasiūlymų.

„airBaltic“ nuolaidų kortelė – kaip gauti? Viską atlikti galite labai paprastai internetu. Susikurkite paskyrą ir užsisakykite kortelę. Nudžiuginsime, nes „airBaltic“ nuolaidų kortelės kaina yra nemokama!