airBaltic lėktuvų parkas

„airBaltic“ – oro linijų bendrovė, priklausanti mūsų kaimyninei Latvijai. Įmonė sparčiai plečiasi ne tik Baltijos regione, bet ir Skandinavijoje. Pagrindinė būstinė yra Latvijos sostinės Rygos tarptautiniame oro uoste. Be to, „airBaltic“ yra didžiausia oro linijų bendrovė Vilniaus oro uoste. Kompanija ne tik sparčiai vystosi, bet ir naudoja naujausias technologijas bei papildo lėktuvų parką naujais, šiuolaikiškais įrenginiais. Tų, kurie renkasi skristi būtent su šios įmonės lėktuvais, laukia švara, modernumas ir nepriekaištingas aptarnavimas. „airBaltic“ kėdės neįtikėtinai patogios, minkštos ir aptrauktos medžiaga, kuri lengvina salono valymą, todėl lengviau palaikyti aukštesnį higienos lygį. Bus taip patogu, jog nenorėsite išlipti iš lėktuvo! „airBaltic” lėktuvai pritaikyti komfortabiliai kelionei. Todėl nesvarbu, skrisite ilgai ar vos kelias valandas, nes visada jausitės patogiai ir jaukiai.

„airBaltic“ lėktuvų parkas

Oro linijų bendrovė „airBaltic“ kasmet sparčiai vystosi ir plečiasi. Šiuo metu lėktuvų parke yra 30 orlaivių. Visi jie atitinka aukščiausio lygio reikalavimus ir pasaulinius standartus, tad skrydis visada bus nepriekaištingas.

„airBaltic“ turi keturių tipų orlaivius:

  • Orlaivis Bombardier CS300 – lėktuvų parkui priklauso 7 šio modelio lėktuvai. Kuo jie išsiskiria? Visų pirma, tai yra pats ekologiškiausias komercinių orlaivių modelis visame pasaulyje. Jo maža triukšmo tarša, o išmetamosios kenksmingos medžiagos sumažintos net 50 procentų.
  • Bombardier Q400 NextGen – lėktuvų parkui priklauso 12 šio modelio lėktuvų. Jis veikia ypa
  • tyliai, dėl to Q raidė pavadinime reiškia anglišką žodį quiet (liet. tylus). Be to, šio orlaivio kuro sąnaudos sumažintos iki 30 procentų.
  • Boeing 737-500 – lėktuvų parkui priklauso 5 šio modelio lėktuvai. Kuo jis išsiskiria? Tai – patys populiariausi komerciniai lėktuvai. Jie yra taupūs, be to, talpina net 120 keleivių.
  • Boeing 737-300 – lėktuvų parkui priklauso 6 šio modelio lėktuvai. Jų lėktuvai yra labai panašūs į Boeing 737-500, bet juo vykti gali daugiau keleivių.