airBaltic kontaktai

„airBaltic“ – vienos iš didžiausių oro linijų Baltijos ir Skandinavijos regione. Tūkstančiai keleivių renkasi kompanijos paslaugas skrydžiams į Europos ir Azijos šalis. Lietuvos gyventojams tai yra labai patogu, nes pagrindinės oro linijų būstinės yra kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uoste ir Vilniaus oro uoste. Su „airBaltic“ patogiausia skristi iš Lietuvos į Baltijos ir Skandinavijos šalis, bet siūloma daug maršrutų į didžiuosius Europos miestus. Viskas labai paprasta – nuspręskite, kur norite vykti, ir ieškokite geriausio kelionės varianto. Išsirinkę išvykos datą, rezervuokite skrydžio bilietą. Patogiausia šį veiksmą yra atlikti internetu, nes aiškiai matomos visos sąlygos ir informacija. Vos keliais mygtukų paspaudimais galite keisti nustatymus, pridėti bagažo vienetų. Žinoma, įsigyti lėktuvų bilietus galite ir atvykę į oro uostą. „airBaltic“ lėktuvų bilietų kasos lauks jūsų. Čia galėsite įsigyti ne tik norimus lėktuvų bilietus, bet ir gauti reikiamą informaciją gyvai.

„airBaltic“ kontaktai

„airBaltic“ yra labai novatoriškos ir modernios oro linijos, todėl beveik visas kelionės užsakymas yra vykdomas internetu. Registruotis skrydžiui irgi paprasčiau skaitmeniniu būdu.

Yra keli registracijos būdai:

  • internetu – registracija galima bet kuriuo paros metu, veiksmas nieko nekainuoja;
  • mobiliojoje aplikacijoje – tai iš vienas moderniausių būdų, kai savo mobiliajame telefone matote visą reikiamą skrydžio informaciją ir galite per kelias sekundes užsiregistruoti skrydžiui;
  • registracija oro uoste – tai gana tradicinis procesas, nes turite vykti į oro uostą. Be to, ši procedūra kainuoja net 30 Eur. Todėl taupykite savo laiką, pinigus ir viską tvarkykite internetu!

Jeigu jums kyla klausimų dėl skrydžio ar kelionės sąlygų, visada kreipkitės į „airBaltic“ konsultantus. „airBaltic“ į kilusius klausimus atsako telefonu, elektroniniu paštu bei „Facebook“ puslapyje. „airBaltic“ informacijos telefonas +370 5 210 7195.