Apie airBaltic

airBaltic oro linijos

Kaip gera keliauti ir nesukti galvos dėl nepatogių skrydžių, brangių lėktuvų bilietų ar vėluojančių kelionių... Sakote neįmanoma? Tikrai įmanoma, jei renkatės skrydžius su airBaltic! Apie airBaltic privalumus galima kalbėti valandų valandas... Punktualiausios 2017 metų oro linijos, naujas orlaivių parkas, rūpestis nuolatiniams ir naujiems klientams bei atidumas gamtos apsaugai – tai ir dar daugiau privalumų žymi garsiąsias airBaltic oro linijas. Susidomėjote? Tuomet rinkitės vieną iš daugelio šaunių maršrutų pasiūlymų ir aplankykite gražiuosius Europos bei Azijos miestus! Argi nebūtų šaunu klaidžioti senaisiais Atėnų griuvėsiais, tyrinėti spalvingąją Barseloną ar preciziškumu garsėjantį Berlyną, gulėti Malagos paplūdimiuose ar apsipirkti mados sostinėje Milane, o gal trauksite į tolimąjį Artimųjų Rytų perlą Abu Dabį? Tai ir dar daug kitų šaunių krypčių laukia jūsų, jei nuspręsite savo kelionių palydovu rinktis airBaltic oro linijas. Be to, aviakompanija siūlo neįtikėtinų nuolaidų bei akcijų – jums tereikia atidžiai sekti airBaltic naujienas ir gaudyti pigių skrydžių pasiūlymus. Galite būti tikri, jog rasite jums tinkamiausią maršrutą ir kainą! Na, o jei norite būti užtikrinti dėl pigių lėktuvų bilietų, siūlome skrydžių dairytis likus ilgesniam laikui iki planuojamo išvykimo, o geriausia bent pusę metų. Tokiu būdu bilietų kainos nebus spėję pakilti, o ir laiko kelionės planavimui turėsite užtektinai. Juk kaip gera keliauti, kai skrydžiai pigūs ir patogūs!

airBaltic lėktuvų bilietai

Keliauti ir aplankyti svečias šalis, nepažintus kraštus ir neatrastus miestus yra vienas nuostabiausių gyvenimo nuotykių... O jei dar tos kelionės patogios ir greitos – išvis pasaka! Svajoti nereikia, nes visa tai labai greit taps realybe, jei savo kelionės palydovu rinksitės airBaltic oro linijas! Šios avialinijos garsėja kokybišku aptarnavimu, išskirtiniu dėmesiu klientams, stebinančiais maršrutais bei neįtikėtinai šauniais pigių skrydžių pasiūlymais. Bet ar žinojote, kad airBaltic įkūrėjai yra mūsų kaimynai latviai? Įmonė buvo įkurta 1995 metais ir nuo to laiko nenumaldomai plėtėsi ir tobulėjo, o dabar gali pasigirti daugybe skirtingų apdovanojimų ir nominacijų, o svarbiausia – nuolatiniais ir vis naujais klientais. Gyvenantiems Lietuvoje labai patogu naudotis airBaltic paslaugomis, nes antrinė įmonės būstinė yra būtent sostinės Vilniaus oro uoste, iš kurio vykdoma net šešios tiesioginės kryptys į Europos miestus. Na, o jei norite paįvairinti savo kelionių maršrutą, rinkitės skrydžius iš Latvijos sostinės Rygos oro uosto. Ryga rengia daug tiesioginių krypčių ne tik Europoje, bet ir Azijoje, tad įvairovė leis rasti tinkamiausią šalį. Kita džiugi žinia ta, jog airBaltic siūlo ne tik kokybiškas susisiekimo paslaugas, bet ir pigius lėktuvų bilietus. Jums tereikia sekti aviakompanijos naujienas ir pirmieji gausite neįtikėtinų paskutinės minutės ar akcijų pasiūlymų! Skamba per daug gerai, kad būtų tiesa? Tuomet rinkitės airBaltic ir patys tuo įsitikinsite!

Informacija apie airBaltic

Tikėtina, jog jei mėgstate keliauti ir lankytis užsienio šalyse, esate nemažai girdėję apie airBaltic oro linijas. Daugelis Lietuvos ir pasaulio keliautojų renkasi airBaltic dėl išskirtinio punktualumo, preciziško aptarnavimo, dėmesio klientams bei puikių pasiūlymų. Jei ir jūs planuojate kelionę į užsienį, tikrai neprašausite pasirinkdami šias oro linijas, nes kokybės ir kainos santykis nustebins net ir patyrusius keliautojus. Tačiau apie airBaltic galima kalbėti ne tik kaip apie puikų skrydžių palydovą, bet ir kaip apie nuolatos tobulėjančią įmonę. Tam pateikiame kelis įdomius faktus apie airBaltic:

  • airBaltic lėktuvų parkas gali didžiuotis net 31 orlaiviu. Daugelis iš jų yra naujos kartos, todėl jie ne tik greitesni, bet ir saugantys gamtą;

  • airBaltic pagrindinė būstinė yra Rygos oro uoste, o antrinės būstinės įrengtos Vilniaus ir Talino oro uostuose;

  • airBaltic vykdo net šešiasdešimt aštuonis maršrutus į įvairiausius pasaulio kampelius; iš Rygos oro uosto vykdomi šešiasdešimt trys skrydžiai, Vilniaus ir Talino – šeši;

  • 2017 metais airBaltic laimėjo punktualiausių pasaulyje oro linijų apdovanojimą;

  • Kelis metus iš eilės airBaltic laimėjo geriausio darbdavio apdovanojimą.

Tad visa informacija rodo, kad tikrai nesuklysite, jei kelionę pradėsite su airBaltic, o kaip nekeliausi, kai avialinijos siūlo tiek daug neįtikėtinų akcijų bei nuolaidų! Išsirinkite norimą kelionės kryptį ir ieškokite šaunių pasiūlymų!