airBaltic skrydžiai iš Vilniaus

Lietuvos sostinė Vilnius yra vienas iš gražiausių šalies miestų. Jaukus senamiestis, išraizgytas dešimtimis gatvelių, dėl savo autentiškumo yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Miestas žavus ne tik dėl senų gatvių, bet ir dėl didingos Katedros aikštės bei visai šalia stovinčio Gedimino kalno, kuris tapo viso miesto simboliu. Galime didžiuotis nepakartojama sostine, pritraukiančia vis daugiau svečių iš viso pasaulio. Vilnius – puikus miestas. Jame galima tiek tyrinėti architektūros grožį ir istorinį paveldą, bet ir dėl patogaus susisiekimo. Sostinėje yra didžiausias šalies Vilniaus oro uostas, iš kurio vykdoma daugybė skrydžių į įvairiausias pasaulio šalis. Džiaugiamės, nes jame yra antra pagal dydį oro linijų „airBaltic“ būstinė. Tad siūlomi dažni tiesioginiai skrydžiai į didžiausius Europos miestus (Amsterdamą, Berlyną, Taliną, Paryžių, Miuncheną ir Rygą).

„airBaltic“ skrydžiai iš Vilniaus

Planuojate atostogas svečioje šalyje? Smagumėlis! Kelionėje patirsite tūkstančius įspūdžių ir gerų emocijų, o grįšite laimingesni ir pailsėję. Jei norite tikrai kokybiškų atostogų, rinkitės skrydžius su „airBaltic“ oro linijomis. Kompanija siūlo patogius lėktuvų salonus. Juose rasite minkštas kėdes ir daugiau vietos bei tylų orlaivio variklio darbą. Skrisdami net nepajusite, kaip pasieksite kelionės tikslą. „airBaltic“ tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus ir Rygos vykdomi kasdien po kelis kartus į skirtingus Europos ir Azijos miestus. Jei nerandate norimo maršruto iš Vilniaus oro uosto, rinkitės kaimyninę Rygą.

Taigi „airBaltic“ tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus:

  • 7 skrydžiai per savaitę iš Vilniaus į Amsterdamą,
  • 6 skrydžiai per savaitę iš Vilniaus į Stokholmą,
  • 4 skrydžiai per savaitę iš Vilniaus į Berlyną,
  • 10 skrydžiai per savaitę iš Vilniaus į Taliną.

Jei norite įsigyti lėktuvo bilietus už žemiausią kainą, pasiūlymų ieškokite likus bent pusei metų iki planuojamo išvykimo. Tie, kurie mėgsta spontaniškas keliones, tegul seka naujienas, kad gautų puikius paskutinės minutės su „airBaltic“ pasiūlymus!