airBaltic skrydžiai iš Rygos

Latvija – labai įdomi šalis, kuri keri įspūdingais miestais, žaviais Jūrmalos paplūdimiais ir laukine gamta. Gyvenantiems Lietuvoje pasisekė, nes aplankyti kaimyninę valstybę labai paprasta. Rinkitės keliones automobiliu arba autobusu. Jei gyvenate toliau nuo sienos, tiesioginiu skrydžiu iš Vilniaus greitai pasieksite šalies sostinę Rygą. Rygą pamatyti tiesiog privaloma, nes čia pastatus ir gatves puošia autentiška art nouveau architektūra. Mieste daug muziejų, parodų ir galerijų. Apsilankydami juose turėsite progą susipažinti su šalies istorija, menu ir kitomis įdomybėmis. Dažnai Latvijos sostinė pasirenkama ne tik atostogoms, bet ir dėl gausybės tiesioginių skrydžių į toliausius pasaulio kampelius. Jei ieškote patogios kelionės be sustojimų, nepamirškite pasidomėti kaimyninės Latvijos sostinės teikiamais pasiūlymais.

„airBaltic“ skrydžiai iš Rygos

„airBaltic“ – Latvijos oro linijų bendrovė, įkurta 1995 metais. Nuo to laiko įmonė įsitvirtino rinkoje ir siūlo kokybiškus ir greitus skrydžius į Europos bei į Azijos valstybes. Pagrindinė kompanijos būstinė įrengta Rygos oro uoste, tad iš jo yra vykdoma daugiausiai tiesioginių skrydžių. Jei nerandate patinkančio maršruto iš Lietuvos, drąsiai ieškokite skrydžių pasiūlymų iš Rygos oro uosto. „airBaltic“ tiesioginiai skrydžiai iš Rygos vykdomi į daugiau nei 60 miestų, tad pasirinkimas tikrai gausus.

Labai populiarios ir dažnos kryptys yra:

  • „airBaltic“ Ryga–Berlynas,
  • „airBaltic“ Ryga–Londonas,
  • „airBaltic“ Ryga–Kopenhaga,
  • „airBaltic“ Ryga–Briuselis,
  • „airBaltic“ Ryga–Paryžius.

Lengvai rasite ne tik tiesioginį skrydį, bet ir tinkamą datą. Turėkite omenyje, kad lėktuvų bilietai bus pigesni, jei juos įsigysite kuo anksčiau, pavyzdžiui, likus keliems mėnesiams ar net pusei metų. Ir, žinoma, visada sutaupys tie, kurie seka naujienas ir gaudo paskutinės minutės pasiūlymus. Tad būkite praktiški ir sumanūs keliautojai, kad atostogos kitoje šalyje būtų nepamirštamos!