airBaltic skrydžiai į Vokietiją

Vokietija – galinga ir įtakinga Europos šalis, kurioje priimami vieni iš svarbiausių sprendimų žemyne. Čia gimė ir augo vieni iš garsiausių rašytojų, mokslininkų, menininkų, sportininkų. Valstybė, kurioje gausu išskirtinio meno, autentiškos architektūros pavyzdžių, įdomių muziejų. Tiems, kurie nuspręs aplankyti Vokietiją, pasisekė, nes pamatys daugiau negu gali tikėtis. Dar geresnė žinia, kad skrydžiai su „airBaltic“ oro linijomis visada patogūs, o lėktuvų bilietai išlieka žemomis kainomis. Tad skraidyti galėsite taip dažnai, kaip užsigeisite. Atvykę naršykite šalies miestus ir miestelius, kuriuose stovi gražiausios ir žymiausios Vokietijos vietos. Taigi žemiau pateikiame Vokietijos lankytinas vietas.

Vokietijos lankytinos vietos:

  • Noišvanšteinas – pasakiško grožio pilis, kurioje gyveno Bavarijos didikai. Pilį yra apsupęs kvapą gniaužiantis Alpių kraštovaizdis.
  • Europos parkas – teminis atrakcionų parkas Vokietijoje, kuriame rasite šimtus pramogų ir įvairiausių karuselių.
  • Bodeno ežeras – milžiniškas gamtos stebuklas. Tai – ežeras, kuris ribojasi net su trimis valstybėmis: Austrija, Šveicarija ir Vokietija.
  • Vatų jūra – per potvynį susidarantis vandens telkinys, kuriame egzistuoja didžiausia tokio tipo ekosistema pasaulyje.

„airBaltic“ skrydžiai į Vokietiją

Vokietija – įspūdinga valstybė, kurioje kvapą gniaužianti gamta susipina su moderniais miestais. Kiekviena detalė preciziškai prižiūrima ir puoselėjama, todėl atvykę čia nustebsite dėl gatvių švaros ir paslaugų kokybės. Kadangi keliaujate į tikslumu ir tvarka pasižyminčią šalį, skriskite su tokiomis pat oro linijomis. „airBaltic“ garsėja dėl kokybiškų kelionių ir skrydžių punktualumo. Liksite patenkinti ir dar ne kartą rinksitės būtent šią įmonę. „airBaltic“ skrydžiai į Vokietiją iš Vilniaus vykdomi į sostinę Berlyną ir Miuncheno miestą. O „airBaltic“ skrydžiai į Vokietiją iš Rygos į Berlyną, Diuseldorfą, Frankfurtą, Hamburgą ir Miuncheną. Todėl rinktis tikrai yra iš ko. Jei svarstote, kaip sutaupyti, siūlome lėktuvų bilietų dairytis kuo anksčiau prieš planuojamą išvykimą.