airBaltic skrydžiai į Londoną

Jaučiatės pavargę ir užguiti darbų? Tad pats metas atsipalaiduoti ir atostogauti! O kur šauniausios atostogos, jei ne svečioje šalyje? Rinkitės skristi su „airBaltic“ oro linijomis ir kelionė bus patogi ir greita, o lėktuvų bilietai bus už puikias kainas. Kyla klausimas, kur vykti? „airBaltic“ siūlo daugybę krypčių į Europos ir Azijos miestus, todėl išsirinksite be jokių rūpesčių! Vienas iš populiariausių skrydžių maršrutų – „airBaltic“ skrydžiai į Londoną iš Rygos. Keliauti iš kaimyninės Latvijos sostinės patogu, nes susisiekimas tarp Lietuvos ir Rygos labai greitas. Rinkitės tiesioginį skrydį, važiavimą autobusu ar automobiliu. Be to, „airBaltic“ skrydžiai į Londoną iš Vilniaus yra jungiami per Rygą, todėl jums nereiks sukti galvos dėl sustojimo, nes įmonė pasirūpina savo klientais.

„airBaltic“ skrydžiai į Londoną

Nusprendėte kitas atostogas praleisti Didžiosios Britanijos sostinėje Londone? Tikrai puikus pasirinkimas, nes per kelionę jūsų lauks gausybė įspūdžių ir nuotykių! Prieš išvykstant visada reikia skirti laiko pažymėti lankytinas vietas. Kodėl? Visiems yra pasitaikę atvejų, kai per atostogas norime viską pamatyti, bet praleidžiame bent vieną objektą... To išvengsite, jei sudarysite žymių vietų sąrašą arba žemėlapį. Kad būtų lengviau išrinkti, pateikiame mūsų pasiūlymus.

Londono įžymūs objektai:

  • Londono nacionalinė galerija – nemokamai aplankykite vieną iš garsiausių pasaulio muziejų. Jame saugomi daugiau negu 2 300 paveikslų!
  • Londono akvariumas – magiška vieta, į kurią įžengę pasijusite taip, lyg būtumėte Poseidono namuose. Akvariumą išraizgė tuneliai, tad visus vandenų gyventojus matysite kuo puikiausiai.
  • Hemtono rūmai – vieta, kurioje dienas leisdavo Anglijos didikai. Dabar čia įrengta galerija ir muziejus. Eidami išpuoselėtais sodais pajusite senųjų laikų atmosferą.
  • Vimbldonas – Londono dalis, kuri garsėja dėl teniso žaidynių.
  • Šv. Pauliaus katedra – Londono puošmena ir įspūdingos architektūros kūrinys. Čia galėsite pasigrožėti autentišku angliškuoju baroku.
  • Trafalgaro aikštė – pagrindinė Londono aikštė, kur vyksta svarbiausios metų šventės.

Viskas skamba tiesiog nepakartojamai. Tad ieškokite bilietų „airBaltic“ Ryga–Londonas arba Vilnius–Londonas ir pirmyn!