airBaltic skrydžiai į Daniją

Planuojate atostogas, bet neapsisprendžiate, kurią šalį rinktis šįkart? Tikime, kad tai – sunkus sprendimas. Bet liksite labai patenkinti, kai aplankysite žavingą Daniją! Valstybė pirmauja Europos Sąjungoje pagal daugelį rodiklių, o pagrindinis – laimė. Jau kelinti metai iš eilės danai tampa pati laimingiausia tauta pasaulyje. Tad būtų įdomu sužinoti šią paslaptį ir patiems pasisemti daniško džiaugsmo. Džiaugsmo netrūks, nes per atostogas patirsite šimtus naujų įspūdžių ir pamatysite vietas, kurios yra vienos iš gražiausių Europoje. Kad kokios vienos nepraleistumėte, siūlome sudaryti sąrašą iš anksto arba pasižymėti įžymių vietų žemėlapį. Tam, kad būtų lengviau tai padaryti, žemiau pateikiame rekomendacijas.

Danijos lankytinos vietos:

  • Legolendas – vieta, kurioje pasijusite lyg vaikai. Šimtai konstrukcijų, pastatytų iš paprasčiausių lego kaladėlių. Tikrai verta pamatyti!
  • Kronborgas – pilis, stovinti ant Eresūno sąsiaurio kranto. Pastato konstrukcija ir architektūra atima žadą, be to, nuo šios vietos iki Švedijos kranto yra tik 4 kilometrai.
  • Undinėlė – rašytojo Hanso Kristiano Anderseno knygos „Undinėlė“ herojės statula, tapusi Kopenhagos simboliu.
  • Kristianborgo rūmai – pasaką primenantis pastatas, kuriame ankščiau reziduodavo karališkoji šeima. Dabar čia įsikūręs šalies parlamentas.
  • Frederiksborgo pilis – jei norite pamatyti, kaip gyveno Danijos didikai XVII amžiuje, tai yra puiki vieta. Čia ne tik labai įdomu, bet ir paties pastato grožis atima žadą.

„airBaltic“ skrydžiai į Daniją

Aplankykite Daniją ir pažadame, kad nenorėsite išvykti. Juk čia visi laimingi, o miestų ir gamtos grožis užburia... Nesijaudinkite, nes grįžti galėsite taip dažnai, kaip norėsite, nes tiesioginiai „airBaltic“ Ryga–Danija skrydžiai vykdomi net kelis kartus per savaitę. Skriskite Ryga–Kopenhaga ir Ryga–Bilundas tiesioginiais maršrutais, kad greičiau pasiektumėte kelionės tikslą. Čia jūsų laukia neišdildomi įspūdžiai ir daugybė įdomybių! Atostogos bus dar šaunesnės, jei pirkdami lėktuvų bilietus į Daniją, sutaupysite. Kaip tai padaryti? Stenkitės paieškas pradėti kiek įmanoma anksčiau, nes kainos nebūna spėjusios pakilti. O nutrūktgalviams, kurie dievina spontaniškas išvykas, puikiai tiks paskutinės minutės pasiūlymai.