airBaltic skrydžiai į Briuselį

Kur yra skaniausio šokolado ir geriausio alaus sostinė? Žinoma, tai – Belgija! Čia ne tik turėsite progą gardžiuotis skanumynais, bet ir pamatyti vienus iš svarbiausių istorinių paminklų Europoje. Belgija gali didžiuotis ne tik lankytinų vietų gausa, bet ir įdomia istorija. Ar žinojote, jog šalis suskirstyta į tris dalis? Jos yra Flandrija, Briuselis ir Valonija. Flandrijoje šnekama olandų kalba, Valonijoje – prancūzų, o Briuselis pasidalinęs per pusę. Labai įdomu! Tad nedvejokite ir patys skriskite ištyrinėti visas Belgijos įdomybes. Keliaukite su „airBaltic“ oro linijomis į šalies sostinės Briuselio Zaventemo oro uostą ir kelionė bus dar šaunesnė! „airBaltic“ skrydžiai į Briuselį iš Kauno ar Vilniaus oro uostų vykdomi su persėdimu, tad patogiau rinktis kaimyninės Rygos oro uostą. Kelionė užtruks vos daugiau negu dvi valandas, o laikas lėktuve neprailgs, nes „airBaltic“ pasirūpino keleivių patogumu: erdvesnis salonas, daugiau vietų kojoms ir patogios kėdės. Tad jausitės kaip namie!

„airBaltic“ skrydžiai į Briuselį

Briuselis – didinga Belgijos sostinė, kuri turi gilią istoriją. Jei planuojate čia apsilankyti, būtinai pasižymėkite įžymias vietas. Jų yra tiek daug, kad galite netyčia kokią vieną ir praleisti... Toliau mes išvardijame vietas, kurias siūlome pamatyti.

Briuselio lankytinos vietos:

  • Besišlapinančio berniuko statula – Belgijos ir Briuselio vizitinė kortelė. Nepraleiskite progos įsiamžinti prie šios šmaikščios statulos.
  • Europos Sąjungos Parlamentas – vieta, kurioje priimami svarbiausi sprendimai Europoje.
  • Gran Plasas – XV amžiuje pastatytas miesto centras pakeri gotikine architektūra. Čia pasijusite lyg viduramžių didikai.
  • Karaliaus rūmai – spalvoti sodai ir aukso spalvos dekoracijos – įstabus architektūros grožis.

Tai ir dar daugiau vietų pamatysite, jei lankysitės Belgijos sostinėje Briuselyje. Patogiausi „airBaltic“ skrydžiai iš Briuselio į Vilnių yra per Rygos oro uostą. Savo keliones planuokite iš kaimyninės Latvijos, nes „airBaltic“ skrydžiai į Briuselį iš Rygos vykdomi dažnai, o trunka vos pora valandų!