airBaltic skrydžiai į Berlyną

Ieškote, kur praleisti atostogas? Jau pabodo gulėti prie gimtinės ežerų ar tvarkytis sodyboje? Paįvairinkite savo kelionių žemėlapį išvyka į didingosios Vokietijos sostinę Berlyną! Skamba puikiai! O kur dar neįtikėtinai greiti ir patogūs „airBaltic“ skrydžiai į Berlyną iš Vilniaus! Naudodamiesi oro linijų „airBaltic“ paslaugomis tikrai liksite patenkinti. Įmonė ne tik skraidina naujausiais orlaiviais, bet ir yra punktualiausia pasaulyje! O juk keliaujate į Vokietiją – šalį, kuri garsėja tikslumu. Bus pašėlusiai smagu, tik skirkite laiko suplanuoti atostogas. Svarbiausia nepamiršti pasižymėkite žymias miesto vietas, kad dėl įspūdžių nė vienos nepraleistumėte! Toliau išvardijame vietas, kurias siūlome aplankyti.

Berlyno lankytinos vietos:

  • Berlyno siena – istorinis paminklas, kuris žymi išsilaisvinimą iš buvusios santvarkos gniaužtų.
  • Brandenburgo vartai – vartai į miestą, kurie yra ne tik visos Vokietijos simbolis, bet ir architektūros šedevras.
  • Reichstagas – pastatas, kuriame vyko istorija. Šiame pastate nuo 1894 metų vyko žymiausi įvykiai Vokietijoje.
  • Berlyno televizijos bokštas – jei norite pamatyti tikrąją Berlyno didybę, privalote užkilti į bokšto apžvalgos aikštelę, esančią 203 metrų aukštyje.
  • Berlyno katedra – įspūdingas pastatas, kuriame susipina baroko, renesanso ir klasicizmo stiliai.

„airBaltic“ skrydžiai į Berlyną

Kaip gera keliauti, kai tokios puikios „airBaltic“ lėktuvų bilietų kainos! Naršykite pasaulį skersai ir išilgai, o puiki pradžia – atostogos Berlyne! Juk ne tik bilietai pigūs, bet ir kelionės labai patogios. Tiesioginiai skrydžiai su „airBaltic“ vykdomi iš Vilniaus oro uosto. Jei jums ne pakeliui, gal arčiau Rygos oro uostas? „airBaltic“ Ryga–Berlynas maršrutas dar dažnesnis, todėl lengviau rasite norimą datą. Patikėkite, kad bus neapsakomai smagu! Tam, kad būtumėte užtikrinti dėl žemų bilietų kainų, juos įsigykite likus kuo daugiau laiko iki planuojamo išvykimo, geriausiai – pusei metų. „airBaltic“ skrydžiai į Berlyną iš Rygos būna neįtikėtinai žemomis kainomis, kai pateikiami paskutinės minutės pasiūlymai. Tad būkite budrūs ir keliaukite praktiškai!