airBaltic skrydžiai į Angliją

„airBaltic“ – puikiai vertinama kaimyninės Latvijos oro linijų įmonė. Kompanija gavo puikią reputaciją dėl punktualių ir tikslių skrydžių, modernios technikos ir teisingo požiūrio į klientus. Būtent dėl šių priežasčių „airBaltic“ kasmet plečiasi ir keleiviams pasiūlo naujų ir įdomių krypčių į įvairiausius pasaulio kampelius. Krypčių kiekis didėja, bet kelios išlieka pačios mėgiamiausios. Viena iš jų – Anglija. Anglija – kraštas, kuriame apsistoję daugiausiai Didžiosios Britanijos gyventojų, čia vystėsi anglų kultūra, menas, literatūra ir mokslas. Istoriškai labai svarbi valstybė turi, ką pasiūlyti ir ką parodyti atvykėliams. Kiekvienas krašto lopinėlis kvėpuoja amžius menančia istorija, todėl susidomės net visko matę keliautojai. Toliau išvardijame Anglijos lankytinas vietas.

Anglijos lankytinos vietos:

  • Londono miestas – sostinėje koncentruojasi garsiausios krašto vietos: Big Benas, Londono Taueris, Bekingemo rūmai, Šv. Pauliaus katedra.
  • Stounhendžas – paslaptimis apipinta vieta, sudaryta iš žiedu sustatytų akmenų luitų. Sakoma, jog konstrukcija mena neolito ir bronzos amžių.
  • Vindzoro pilis – vasarą čia ilsisi karališkoji šeima. Tačiau ne tik tai daro šią pilį ypatinga, labiausiai ji išsiskiria dėl milžiniško ploto ir neįtikėtino kraštovaizdžio.
  • Jorkšyro slėniai – laukinės gamtos parkas, kuriame pamatysite gražiausius Didžiosios Britanijos gamtos vaizdus.
  • Voriko pilis – viduramžiais statyta pilis. Čia vykdoma daug ekskursijų ir edukacinių renginių, tad bus labai įdomu.

„airBaltic“ skrydžiai į Angliją

Pasinerkite į istorijos ir neįtikėtinos gamtos tyrinėjimą senajame krašte Anglijoje. Nuvykite ir pažadame, kad liksite sužavėti įspūdingų pilių, rūmų ir gatvių... O ką jau kalbėti apie kalnus, ežerus, krioklius ir upes... Džiugu, nes oro linijų „airBaltic“ Vilnius–Anglija skrydžiai labai patogūs. Skriskite tiesiogiai į sostinę Londoną ir vos per tris valandas pasieksite kelionės tikslą! „airBaltic“ skrydžiai į Angliją iš Vilniaus vykdomi kelis kartus per savaitę, todėl tikrai rasite norimą datą ir nereiks sukti galvos. Sutaupysite, jei „airBaltic“ Vilnius–Londonas lėktuvų bilietus įsigysite likus bent pusei metų iki planuojamo išvykimo. Be to, kelionės pigesnės vasario ir kovo mėnesiais.