airBaltic kryptys

airBaltic kryptys iš Vilniaus

Išsirinkti būsimos kelionės kryptį yra ilgas ir sudėtingas sprendimas, kurį reikia detaliai apgalvoti, bet kartais dar sunkesniu pasirinkimu tampa oro linijos, kuriomis planuojame tą kryptį pasiekti. Juk visi norime keliauti patogiai ir greitai, o tai priklauso būtent nuo pasirinktų avialinijų. Patogiai įsitaisyti, ištiesti kojas, žvelgti pro langą į debesų juostą ir su nekantrumu laukti tuoj pat prasidėsiančių atostogų... Skamba paprastai, bet kartais ir tokio komforto tenka paieškoti, na, bet niekada neprašausite savo skrydžio palydovu pasirinkę airBaltic oro linijas! Naudodamiesi airBaltic paslaugomis būsite užtikrinti ne tik greitomis ir kokybiškomis kelionėmis, bet ir pigiais lėktuvų bilietais! Be to, oro linijos vykdo šaunius tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į šešis nuostabius Europos miestus.

Tiesioginės airBaltic kryptys:

 • Vilnius-Ryga;

 • Vilnius-Miunchenas;

 • Vilnius-Paryžius;

 • Vilnius-Berlynas;

 • Vilnius-Talinas;

 • Vilnius-Amsterdamas.

Vau! Rinktis tikrai yra iš ko, bet ilgai nedelskite ir griebkite pigių skrydžių pasiūlymus jau dabar! Klausiate kaip išsirinkti optimaliausią variantą? Tam yra keli būdai! Pirmas – pigių lėktuvų bilietų ieškokite likus ilgesniam laikui iki planuojamo išvykimo, taip turėsite progą ne tik sutaupyti pinigų, bet ir brangaus laiko kelionės planavimui. Na, o jei visuomet esate pasiruošę atostogoms, o spontaniškos kelionės yra jūsų varikliukas, tuomet atidžiai sekite airBaltic skelbiamas naujienas ir pirmieji gaukite šaunius paskutinės minutės ar akcijų pasiūlymus! Oho, skamba puikiai! Tad keliaukite patogiai ir greitai su airBaltic!

airBaltic bilietai internetu

Artėja atostogos ir vėl svarstote kur jas praleisti? Ramus poilsis namuose ar sodyboje už miesto, o gal lietuviškas pajūris? Skamba šauniai, bet kodėl gi šį kartą neišbandžius atostogų užsienyje? Kelionės svečioje šalyje metu turėsite neįkainojamą progą pažinti naują kultūrą, išbandyti neragautų valgių, susipažinti su įdomiais žmonėmis bei išvysti įspūdingų architektūros šedevrų. Skamba šauniai! Na, o kad patirtis naujame krašte atneštų dar daugiau nuotaikingų emocijų, kelionę pradėkite su airBaltic oro linijomis! Šios avialinijos garsėja greitais ir punktualiais skrydžiais, nepriekaištingu aptarnavimu ir neįtikėtinais maršrutų pasiūlymais, tad tikrai liksite patenkinti. Be to, airBaltic vykdo daugybę skrydžių ne tik Europoje, bet ir Azijoje! Rinktis tikrai yra iš ko, na, o jei vis dar neapsisprendžiate, siūlome išbandyti vienas populiariausių airBaltic krypčių:

Populiarios airBaltic kryptys:

 • airBaltic skrydžiai į Briuselį:

 • airBaltic skrydžiai į Berlyną;

 • airBaltic skrydžiai į Londoną;

 • airBaltic skrydžiai į Daniją;

 • airBaltic skrydžiai į Vokietiją;

 • airBaltic skrydžiai į Angliją.

Pasirinkimų gausu, tad tikrai lengvai rasite jums tinkamiausią! Dažnai norėdami sutaupyti laiko lietuviai renkasi tiesioginius maršrutus iš Vilniaus, Kauno ar Palangos oro uostų, bet neatmeskite galimybės kelionę pradėti iš kaimyninių valstybių. Kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uostas siūlo daugybę puikių krypčių į Europos ir Azijos miestus, tad kodėl gi neišbandžius? Na, o jei jau išsirinkote šalį, į kurią vyksite, ir maršruto pradžios tašką, pats laikas įsigyti lėktuvų bilietus. Patogiausias būdas – bilietai internetu, taip matysite visą reikiamą informaciją, sąlygas bei sutaupysite laiko ir pinigų. Juk taip šaunu net neišėjus iš namų ar biuro nusipirkti bilietus į išsvajotąsias atostogas!

Lėktuvų bilietai airBaltic

Kelionių metu mėgstate komfortą ir nepriekaištingą aptarnavimą? Tuomet būsimų atostogų palydovu siūlome rinktis airBaltic oro linijas! airBaltic garsėja nuolatos atnaujinamu lėktuvų parku, kurį papildo gamtą mažiau teršiantys orlaiviai, precizišku aptarnavimu, išskirtiniu dėmesiu keleiviams ir laikrodžio tikslumo punktualumu. Būtent už tai 2017 metais airBaltic gavo visame pasaulyje punktualiausių oro linijų apdovanojimą! Nuolatinis tobulėjimas ir dėmesys klientui – neatskiriami nuo airBaltic kasdienybės, tačiau tai ne viskas. Siūlomos airBaltic kryptys į Europos ir Azijos šalis suteikia neįtikėtiną galimybę apsilankyti pasakiško grožio miestuose, savo akimis išvysti vienus garsiausių architektūros šedevrų ar pasigrožėti kvapą gniaužiančia gamta... Aplankykite Paryžių, Berlyną, Nicą, Atėnus, Briuselį, Lisaboną ir kitus žavinguosius Europos miestus, o jei to negana, leiskitės nepamirštamai kelionei į tolimąjį Abu Dabį, Tel Avivą, Tbilisį! Tad tikrai neprašausite pasirinkdami keliauti su airBaltic! Kitas šaunus šių oro linijų privalumas – pigūs lėktuvų bilietai. Įmonė dažnai siūlo šaunių paskutinės minutės ar akcijų pasiūlymų, o nuolatiniai klientai gauna išskirtinių nuolaidų ir privilegijų. Tad nedvejokite ir pradėkite atostogas su airBaltic!