airBaltic skrydžių tvarkaraščiai iš Vilniaus

„airBaltic“ – didelė kaimyninės Latvijos oro linijų bendrovė. Turbūt kiekvienas ją žinome, ypač kai Vilniuje yra antra pagal dydį lėktuvų bazė. Jeigu bent kartą yra tekę naudotis įmonės paslaugomis, patvirtinsite, jog kokybė ir aukšti aptarnavimo standartai yra „airBaltic“ vizitinė kortelė. Ši kompanija jau 22 metus džiugina nuolatinius ir naujus keleivius moderniais sprendimais. „airBaltic“ turi 30 orlaivių ir beveik pusė iš jų priklauso ekologiškai grupei: kenksmingų medžiagų išmetimas sumažintas beveik per pusę, o varikliai veikia taip tyliai, jog net nepajusite, kad skrendate. Mums pasisekė, nes „airBaltic“ vykdo daugybę tiesioginių skrydžių iš Vilniaus oro uosto į gražiuosius Europos miestus. Jeigu Vilnius jums ne pakeliui, patogus maršrutas – skristi iš Rygos oro uosto. Susisiekimas su Latvijos sostine greitas, o „airBaltic“ vykdo daug daugiau tiesioginių skrydžių ne tik į Europos, bet ir į Azijos miestus. Rinkitės kokybišką kelionę su „airBaltic“!

„airBaltic“ skrydžių tvarkaraštis iš Vilniaus

„airBaltic“ – kaimyninės Latvijos pasididžiavimas ir viena iš stipriausių įmonių visose Baltijos šalyse. Nors kompanijos istorija prasidėjo visai neseniai, tik 1995 metais, ji jau spėjo tapti punktualiausia viso pasaulio oro linijų bendrove! Džiaugiamės, jog turime galimybę naudotis šios kompanijos teikiamomis paslaugomis, nes Vilniaus oro uostas yra antra įmonės bazė. Iš Vilniaus oro uosto vykdomi tiesioginiai skrydžiai į Amsterdamą, Berlyną, Taliną, Paryžių, Miuncheną, Rygą. „airBaltic“ tvarkaraštis Vilniuje dažnai taisomas, kad išvengtų netikslumų, todėl visada pasitikrinkite prieš rinkdamiesi skrydį.

Savaitės tvarkaraštis atrodo maždaug taip:

  • 7 skrydžiai per savaitę iš Vilniaus į Amsterdamą;
  • 6 skrydžiai per savaitę iš Vilniaus į Stokholmą;
  • 4 skrydžiai per savaitę iš Vilniaus į Berlyną;
  • 10 skrydžiai per savaitę iš Vilniaus į Taliną.

Žinoma, nepamirškite, kad skrydžių padaugėja prieš Kalėdas ir Naujuosius metus, todėl „airBaltic“ žiemos tvarkaraštis Vilniuje tiesiog verda!