airBaltic skrydžių tvarkaraščiai iš Londono

Londonas – didysis Didžiosios Britanijos miestas ir senosios Anglijos sostinė. Jis garsus dėl savo istorijos, pastatų ir gatvių architektūros. Taip pat garsus dėl žymių vietų ir dinamiško gyvenimo ritmo. Kiekvienas turėtume bent kartą gyvenime aplankyti šį nuostabų miestą. Jeigu planuojate atostogas būtent čia, patariame pasižymėti lankytinas vietas, nes jų tiek daug, kad dėl įspūdžio gausos, galite netyčia kokią vieną ir pamiršti. Toliau įvardijame objektus, kuriuos mes jums siūlome aplankyti.

Londono lankytinos vietos:

  • Big Benas – garsusis laikrodžio bokštas, tapęs Londono simboliu, prie kurio privalo įsiamžinti kiekvienas miesto svečias.
  • Britų muziejus – neįtikėtina vieta, kurioje sužinosite apie visą žmonijos ir Didžiosios Britanijos istoriją. Jame saugoma virš 8 milijonų objektų.
  • Vestminsterio rūmai – architektūros šedevras, kurio svarbą liudija tai, kad jis įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Tai – neapsakomo grožio pastatas, kuris labai svarbus, nes čia veikia Anglijos parlamentas.
  • Šv. Pauliaus katedra – įspūdingas baroko stiliaus statinys, kuriame vyko ne vienos karališkosios poros vestuvės.
  • Vestminsterio vienuolynas – vieta, kurioje karūnuojami ir laidojami Didžiosios Britanijos karaliai.

„airBaltic“ skrydžių tvarkaraštis iš Londono

Aplankyti Londoną turėtų kiekvienas – įspūdinga architektūra, gili istorija ir tradicijos. Čia gimė ir augo angliškoji literatūra, muzika ir menas... Tikrai verta nuvykti. Londonas puikus ne tik dėl savo įžymybių, bet ir dėl milžiniškų oro uostų ir nepriekaištingo oro susisiekimo. Tad renkantis skrydžius į tolimus kraštus, labai patogu skristi iš Londono. Kelionės kokybę užtikrins „airBaltic“ oro linijos! „airBaltic“ skrydžiai iš Londono vykdomi dažnai, o kryptys labai įvairios, todėl lengvai rasite norimą maršrutą ir skrydžio datą. Nepamirškite, kad lėktuvų bilietai į pasirinktas šalis bus pigesni, jei juos įsigysite likus bent keliems mėnesiams ar pusei metų iki planuojamo išvykimo. Būkite praktiški ir rinkitės „airBaltic“!