airBaltic bilietai

Pigūs airBaltic bilietai

Kaip turėtų atrodyti svajonių atostogos? Kaitri saulė ir pasakiško grožio paplūdimiai ar ilgi pasivaikščiojimai jaukiomis gatvelėmis, lankant įspūdingus architektūros paminklus, o gal kerinti kalno viršūnė ir nenuilstantis noras kopti aukštyn? Visi išvardinti variantai skamba šauniai, bet kad atostogos tikrai būtų nepakartojamos, labai svarbu patogi ir greita kelionė. Juk nenorite nusivilti pačiomis pirmomis išvykos valandomis, jei skrydis vėluoja, o lėktuvo viduje jaučiatės suvaržyti... Nesijaudinkite, to niekuomet nenutiks, jei rinksitės airBaltic oro linijas! Šios avialinijos siūlo daugybę tiesioginių skrydžių į skirtingus pasaulio kampelius, o šauniausia yra tai, jog pati kelionė primins atostogas! Erdvūs lėktuvų salonai, patogios kėdės, daug vietos ir malonus aptarnavimas – bus taip gera skristi, jog nenorėsite išlipti! Na, o keliauti su airBaltic galėsite nevaržomai, nes linijos siūlo daugybę puikių maršrutų ir pigių bilietų. airBaltic bilietai stebina žemomis kainomis, tad visuomet rasite norimą kelionės kryptį už neįtikėtinai gerą kainą. Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus oro uosto vykdomi net į šešis pasakiško grožio Europos miestus, na, o jei jų negana, visuomet galite rinktis kelionę pradėti kaimyninės Latvijos sostinėje Rygoje. Kadangi Rygos oro uostas yra pagrindinė airBaltic būstinė, iš čia vykdoma daugiausiai tiesioginių maršrutų ne tik į Europos, bet ir viso pasaulio šalis. Rinkitės saulėtąsias kryptis į Malagą, Nicą, Splitą, įsimylėkite miestų grožį Paryžiuje, Stokholme, Abu Dabyje ir nevaržomai mėgaukitės gamtos stebuklais Tbilisyje, Ženevoje, Larnakoje ir dar daugelyje kitų kerinčių miestų!

Pigūs skrydžiai su airBaltic

Atostogos užsienio šalyje? Skamba šauniai! Bet ar žinote, kas kelionę padarys dar smagesnę? Ogi pigūs lėktuvų bilietai! Nepakartojama – atostogos pasirinktame pasaulio kampelyje ir pigi kelionė, skamba kaip puikus planas. Na, o šį planą padės įgyvendinti kaimyninės Latvijos oro linijos airBaltic! Šios avialinijos garsėja greitomis ir patogiomis kelionėmis, tyliais ir gamtai draugiškais orlaiviais bei kokybišku klientų aptarnavimu. Tačiau airBaltic turi vieną išskirtinumą, kuriuo pralenkia visas kitas pasaulio oro linijas... Klausiate kas tai? Ogi punktualumas! airBaltic 2017 metais pripažintos punktualiausiomis oro linijomis pasaulyje! Galite patikėti? Na, belieka įsitikinti ir patiems išbandyti komfortišką kelionę į pasirinktą pasaulio šalį. O rinktis tikrai yra iš ko, ypatingai, kai airBaltic stebina naujais pasiūlymais – nuo 2017 metų rudens pradėti vykdyti maršrutai į egzotiškąjį Artimųjų Rytų perlą Abu Dabį. Vau! Sunku susilaikyti neišbandžius! Nevaržykite savęs, nes ne tik skrydžių kryptys atima žadą, bet ir airBaltic bilietai džiugina žemomis kainomis. Čia visuomet rasite išskirtinių pasiūlymų, paskutinės minutės kelionių, akcijų bei papildomų nuolaidų nuolatiniams klientams, tad mėgaukitės atostogomis visus metus ir keliaukite su airBaltic!

airBaltic skrydžiai

Artėja atostogos, bet nežinote ką nuveikti? Siūlome kelionę į dar nematytą užsienio šalį! Tai visuomet puikus pasirinkimas, nes išvykos į svečius kraštus suteikia malonų jaudulį, leidžia pažinti naujas kultūras, žmones bei vietas, išbandyti neragautų patiekalų ir išgirsti niekad negirdėtų kalbų... Skamba viliojančiai? Tikrai taip! Žinoma, šaunioms atostogoms reikia skirti laiko ir jas kruopščiai suplanuoti – sukurti lankytinų vietų sąrašą, pasižymėti susisiekimo būdus, rezervuoti viešbučių kambarius, apskaičiuoti biudžetą ir žinoma, nuspręsti ką dėti į kelioninį krepšį... Tačiau idealioms atostogoms dar reikia išsirinkti patikimas oro linijas, tam siūlome kaimynų latvių avialinijas airBaltic! Tai puikus pasirinkimas, kuriuo tikrai nenusivilsite, nes vien skrydis pirmyn ir atgal primins atostogas – patogios kėdės, daug vietos ištiesti kojas ir tyli kelionė! Taip taip, airBalic savo lėktuvų parką nuolatos papildo naujais orlaivių modeliais, kurie yra draugiški gamtai ir pasižymi ženkliai mažesne garso tarša, tad nuo šiol miegas skrydžio metu bus be galo saldus... Na, o dar maloniau, kai ne tik kelionė patogi, bet ir žemos kainos – airBaltic bilietai beveik visus metus išlieka pigūs, o jei atidžiai sekate oro linijų skelbiamas naujienas, tikrai rasite puikių nuolaidų! airBaltic rūpinasi savo klientais ir jiems dažnai siūlo paskutinės minutės kelionių, papildomų akcijų bei ypatingų pasiūlymų įsigyjant vietą bagažui ar apsiperkant oro uostuose. Tad rinkitės patogius ir praktiškus skrydžius su airBaltic ir mėgaukitės kiekviena kelionės akimirka!